A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня

Обсяг медичних послуг, який КНП ЛОХВИЦЬКА МЛ надає за договором "Профілактика, діагностика, спостороження

Сервіс «Консультування та лікування»

1.1. Кардіологія – консультування, діагностика, оцінювання, спостереження, лікування хвороб серця, серцевої недостатності, гіпертензії, хвороби серцевих клапанів, хвороби коронарних судин, проблем з серцевою електрофізіологією, а також консультування пацієнтів після проведення інструментальних досліджень та досліджень з візуалізації (УЗД, МРТ, КТ-ангіограми коронарних судин). Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.2. Неврологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування розладів нервової системи, зокрема деменції, інсульту/транзиторної ішемічної атаки, рухових розладів, розсіяного склерозу, периферичної нейропатії, епілепсії, а також нейроонкологічних станів.Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.4. Гастроентерологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування захворювань шлунку та кишечника. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.5. Ендокринологія – менеджмент цукрового діабету, включаючи гестаційний діабет, захворювань щитовидної залози, ускладнень клімаксу, інших захворювань ендокринних залоз, а також консультації з таких послуг: інсулінотерапія, оцінювання та лікування коморбідних захворювань, асоційованих з цукровим діабетом, введення ліків, використання обладнання та приладів, консультування пацієнтів та їх навчання щодо розпізнавання ускладнень та лікування побічних ефектів.

1.6. Гематологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування пацієнтів із захворюваннями крові, тромбозом, зокрема внаслідок хвороб та розладів системи кровообігу. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.7. Інфекційні та паразитарні хвороби – консультування, діагностика, оцінювання, лікування заразних за походженням захворювань, спричинених мікроорганізмами, зокрема нозокоміальними (госпітальними) мікроорганізмами або ендогенною мікрофлорою з носа та горла, шкіри чи кишечника. Включає консультування з приводу лікування латентної туберкульозної інфекції, а також обстеження контактних щодо туберкульозу осіб; діагностику та лікування гепатиту В і С; захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), навчання щодо лікування основного захворювання та ускладнень, пов’язаних з лікуванням.

1.8. Педіатрія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування всіх типів захворювань немовлят, дітей і підлітків. Включає навчання батьків або членів родини пацієнта/пацієнтки, або інших законних представників з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.9. Спостереження за дітьми з різними вадами розвитку та орфанними захворюваннями – консультування та лікування дітей з розщілиною хребта [Spina bifida], ДЦП, затримкою фізичного та інтелектуального розвитку, включає, зокрема послуги з катамнестичного спостереження. Включає навчання батьків або членів родини пацієнта/пацієнтки, або інших законних представників щодо покращення їх знань, усвідомлення та розуміння хвороби дитини, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.10. Дерматологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування хвороб шкіри. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.11. Ревматологія  консультування, діагностика, оцінювання, лікування запалень суглобів і м’яких тканин, захворювань сполучної тканини, артритів, аутоімунних станів, захворювань хребта (спондилоартрит), післятравматичних ушкоджень м’язів і суглобів. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.12. Метаболічні ураження кісток – консультування, діагностика, оцінювання,лікування метаболічних уражень кісток (остеопорозу, остеомаляції, рахіту, гіпопаратиреозу, фіброзної остеодистрофії, тощо). Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.13. Психіатрія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування пацієнтів із розладами психіки та поведінки. Включає навчання пацієнта/пацієнтки та/або його/її законних представників з метою покращення їх знань, усвідомлення та розуміння хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку загострення хвороби.

1.14. Медицина залежності – консультування, діагностика, оцінювання, лікування, реабілітація пацієнтів із залежністю від наркотиків, алкоголю та інших речовин. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.15. Анестезіологія огляд пацієнтів, яким заплановано оперативне втручання.

1.16. Хірургія консультація, діагностика і лікування пацієнтів, які потребують загальних хірургічних втручань, і тих, хто потребує післяопераційного лікування. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.18. Офтальмологія – консультація, діагностика, огляд, лікування станів, пов’язаних із захворюваннями очей, зору і придаткового апарата, а також послуги, пов’язані з втручаннями на оці. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.19. Оториноларингологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування пацієнтів із ЛОР захворюваннями. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.20. Урологія консультування, діагностика, оцінювання, лікування пацієнтів із захворюваннями сечовивідних шляхів та сечостатевої системи, пацієнтів до та після проведення простатектомії чи інших урологічних операцій. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.21. Гінекологія – консультування, діагностика, лікування та спостереження за пацієнтами з проблемами/розладами, пов’язаними з жіночими репродуктивними органами. Включає навчання пацієнтів з метою покращення їх знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.23. Ортопедія – консультування та хірургічні втручання для збереження та відновлення функції кісткової системи, її суглобів і пов’язаних структур. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.

1.24. Мультидисцплінарні консиліуми організована заздалегідь зустріч для детального обговорення та координації лікування пацієнта, що проводиться одночасно щонайменше трьома надавачами медичних послуг з різних спеціалізацій. Консиліум може включати обговорення окремого пацієнта або кількох пацієнтів, при цьому мультидисциплінарний консиліум гарантує, що потреби пацієнта в міждисциплінарній допомозі задовольняються за допомогою спланованого та скоординованого підходу.

1.26. Психологія – оцінка, діагностика та лікування психологічних розладів, пов’язаних зі станами, що впливають на мозок, включає послуги: оцінювання природи когнітивних, поведінкових та емоційних змін, які могли статися внаслідок розвитку набутих або дегенеративних станів, травми головного мозку, оцінювання впливу вище вказаних змін на спосіб життя, когнітивне тестування, когнітивну терапію та психосоціальне консультування. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння свого стану, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку погірення проявів психологічних розладів.

2. Сервіс «Процедури»

2.1. Ендоскопія гастроінтестінальнаобстеження та лікування за допомогою ендоскопа.

2.2. Амбулаторна хірургія – проведення мали хірургічних втручань, які не вимагають госпіталізації пацієнта в спеціально облаштованих приміщеннях/операційних залах з наданням або без надання послуг з анестезії.

 3.Сервіс «Інструментальна діагностика»

3.1. Рентгенологічні дослідження.

3.2. Ультразвукове дослідження.

3.3. Клінічні інструментальні дослідження.

4. Сервіс «Лабораторна діагностика»

4.1. Клас «Гематологія» проведення гематологічних досліджень (гемоглобін та його сполуки, клітини крові, кістковий мозок).

– загальний аналіз крові, розрахунок еритроцитарних індексів (середнього об’єму еритроцитів (MCV), середньої концентрації

-гемоглобіну в еритроцитах (MCHС), вмісту гемоглобіну в еритроциті (МСН), ширини розподілу еритроцитів за об’ємом (RDW), розподіл еритроцитів за об’ємом (крива ПрайсДжонса), тромбоцити та розрахунок індексів (MPV, PCT, PDW), морфологічна оцінка

-тромбоцитів, ериттроцитів, визначення абсолютної та відносної кількості лімфоцитів, моноцитів, нейтрофілів, еозинофілів, базофілів;

– визначення групи крові – ABO та Rh (антиген D);

– імуногематологічні дослідження (антигенна система еритроцитів, групування крові;

– антитіла до Rh та інших груп крові у сироватці крові (включаючи ідентифікацію та кількісне визначення виявлених антитіл);

– визначення аутоантитіл до еритроцитів в цільній крові;

– коагуляційний гемостаз (час згортання нестабілізованої крові, протромбіновий час, тромбіновий час, активований частковий (парціальний) тромбопластиновий час (АЧТЧ, АПТЧ), фібриноген, міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), аутокоагуляційний тест

в плазмі крові); продуктів деградації фібрину (Д-дімер);

4.2. Клас «Біохімія» – проведення біохімічних досліджень:

– кількісне визначення в сироватці, плазмі, сечі або інших рідинах організму (крім амніотичної рідини): аланінамінотрансферази, альбуміну,

- (аміак), амілази, аспартатамінотрансфераза, білірубін (загальний), білірубін (будь-які фракції), кальцій (загальний або скоригований на альбумін), креатинін, гамма-глутамілтрансфераза, глюкоза, лактатдегідрогеназа

- калій, натрій, загальний білок, урати, сечовина, хлориди, сечова кислота;

– іонізований кальцій;

– ліпідний профіль: тригліцериди, загальний холестерин, ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ), ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ) в сироватці крові, розрахунок індексу атерогенності;

– толерантність до глюкози, глікозильований гемоглобін, HbA1c (глікований гемоглобін);

– кислотно лужний склад крові: гази крові (парціальний тиск кисню рО2, ступень насичення гемоглобіну киснем та парціальний тиск вуглекислого газу рСО2), бікарбонат, концентрація загального двоокису вуглецю та рН, актуальний бікарбонат, величина буферних основ;

– С-реактивний білок,

- ревматоїдний фактор в сироватці крові

– простатичний специфічний антиген (ПСА), простатичний специфічний антиген вільний (ПСА вільний) СНІД лабораторія;

– вітамін B12 у сироватці крові,

чи інших рідинах організму;

– гормони: тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний), трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний), СНІД лабораторія

– тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ) в цільній крові, сироватці крові, плазмі крові; СНІД лабораторія

– виявлення білку в сечі за реакцією з сульфосаліциловою кислотою (якісна реакція);

– визначення активності лізосомних ферментів в сухих плямах крові методом рідинної

хроматографії-масспектрометрії (M7) (для дітей);

– визначення активності бета-глюкоцереброзидази в сухих плямах крові методом рідинної

– визначення активності ацетил-КоА-a-глюкозамінацетилтрансферази в лейкоцитах крові (для дітей).

4.3. Клас «Імунологія» – проведення імунологічних досліджень:

– визначення інтерлейкіну-6 в сироватці крові;

– визначення відносної кількості лімфоцитів (CD45+/CD14-) в цільній крові;

– визначення субпопуляцій лімфоцитів в цільній крові за допомогою моноклональних антитіл;

– антинуклеарні антитіла — виявлення в сироватці або інших рідинах організму, включаючи кількісне визначення, якщо потрібно;

– ревматоїдний фактор — виявлення будь-яким методом у сироватці крові чи інших рідинах організму, включаючи кількісне визначення;

4.4. Інші дослідження:

дослідження сечі (якісне та кількісне визначення білка, глюкози, кетонових тіл, білірубіну, уробіліну, гемоглобіна/еритроцитів, нітритів (якісне), мікроальбуміну, осмоляльності, лейкоцитів, мікроскопічне дослідження, концентраційна спроможність нирок і добовий

діурез за методом Зимницького, кількість формених елементів (лейкоцитів, еритроцитів, циліндрів) в сечі за методом Нечипоренка;

– дослідження калу: фізичні властивості, реакція на приховану кров, мікроскопічне дослідження, виявлення яєць гельмінтів, найпростіших, дослідження зі шкрябу з періанальних складок на яйця гостриків;

– дослідження мокротиння: фізичні властивості, мікроскопічне дослідження

– дослідження спинномозкової рідини: фізичні властивості, мікроскопічне та хімічні дослідження;

– дослідження випітних рідин (ексудатів, транссудатів): фізичні властивості, мікроскопічне та хімічні дослідження;

– дослідження синовіальної рідини: фізичні властивості, мікроскопічне та хімічні дослідження.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора