A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня

Нормативно-правові засади діяльності

Діяльність центральної районної лікарні визначається:

  • Конституцією України
  • діючими законами України
  • актами Президента України і Кабінету Міністрів України
  • наказами та іншими нормативно-правовими документами Міністерства охорони здоров'я України.

Лохвицька центральна районна лікарня створена за рішенням Лохвицької районної ради. Вона є самостійним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я Лохвицької районної ради і забезпечує потреби населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги у вигляді виконання профілактичних і лікувальних заходів, надання медичних послуг, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

Лохвицька ЦРЛ підпорядковується Лохвицькій районній раді. Уповноваженим органом управління Лохвицької ЦРЛ є Лохвицька районна державна адміністрація. Лохвицька ЦРЛ підконтрольна та підзвітна Департаменту охорони здоровя Полтавської обласної державної адміністрації в організаційно-методичному напрямку. У своїй діяльності вона керується Конституцією України, Цивільним, Господарським та Бюджетним кодексами України, Кодексом законів про працю України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист персональних даних», «Основи законодавства України про охорону здоровя», «Про охорону праці», актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також наказами Міністерства охорони здоровя України, Департаменту охорони здоровя відповідними рішеннями місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інших нормативно-правовими актами, а також Статутом  Лохвицької ЦРЛ та іншими нормативно-правовими актами.

Лохвицька ЦРЛ забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої профілактичної діагностичної та лікувальної допомоги населенню району. Вона є практичною базою підготовки лікарів-інтернів, студентів медичних університетів та коледжів.

Лохвицька ЦРЛ надає стаціонарну та амбулаторну допомогу. Стаціонарна служба надає спеціалізовану терапевтичну, хірургічну, травматологічну, педіатричну, неврологічну, акушерсько-гінекологічну, інфекційну допомогу населенню району. В її склад входять відповідні відділення, в яких здійснюється діагностика та лікування хворих вторинного рівня.

Всі структурні підрозділи очолюють завідувачі, які діють на підставі посадових інструкцій, затверджених головним лікарем. Господарську діяльність лікарні здійснює адміністративно-господарський підрозділ. Діяльність підрозділів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора