A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня

Обов'язки пацієнта

ОБОВ’ЯЗКИ ПАЦІЄНТА

Шановні пацієнти Ви перебуваєте на стаціонарному лікуванні.

Наша мета - відновити Ваше здоров’я. Однак пам’ятайте, що найліпшого результату можливо досягти лише спільними зусиллями – Вашими та медичного персоналу. Тому адміністрація закладу просить Вас дотримуватися правил внутрішнього розпорядку, а саме:

1. Дотримуватися розпорядку дня у відділенні.

2. Залишайте верхній одяг у приймальному відділенні.

3. Дотримуйтесь розпорядку  відвідування пацієнтів – щодня з 7.00 до 15.00 та з 17.00 до 20.00.

4. Дізнайтесь прізвище, ім’я та по батькові Вашого лікуючого лікаря у чергової медичної сестри відділення, в яке Вас госпіталізували.

5. Будьте у своїй палаті під час обходу лікарів, згідно з розпорядком дня у відділенні ( у час, відведений для виконання процедур, вимірювання температури тіла, прийому ліків тощо).

6. Завжди дотримуйтеся рекомендацій лікуючого лікаря, зокрема щодо прийому лікарських засобів, харчування, фізичного та психологічного навантаження, відмови від шкідливих звичок.

7. Будьте ввічливими з медичним персоналом, відвідувачами та іншими пацієнтами.

8. Дбайливо ставтеся до майна закладу, підтримуйте чистоту і порядок у приміщеннях загального користування, якщо дозволяє стан здоров’я, самостійно застилайте своє ліжко і впорядковуйте тумбочку.

9. Не зберігайте особисті речі та лікарські засоби за приліжковою тумбочкою, під ліжком, подушкою чи матрацом.

10. Одягайте халат (піжаму) при виході з палати.

11. Вживайте їжу тільки в їдальні відділення.

12. Зберігайте продукти харчування у холодильнику в пакетах або ємкостях, зазначуючи на них: своє ім’я та по-батькові, номера палати, дату отримання продукту.

13. Не рекламуйте у будь-якій формі лікарські засоби та вироби медичного призначення, не продавайте їх та не обмінюйтеся ними з іншими пацієнтами.

14. Не залишайте заклад без дозволу лікуючого лікаря.

15. Не вживайте тютюнові вироби, алкогольні напої, наркотичні засоби та психотропні речовини у приміщеннях закладу та на його території.

16. Не приносьте у заклад вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, тютюнові вироби, алкогольні напої, наркотичні засоби, психотропні речовини, продукти харчування сумнівної якості, рослини з сильним запахом, хімічні реактиви, отрути та лікарські засоби, не узгоджені з лікуючим лікарем.

17. Не перемовляйтеся через вікно у палаті та не перехиляйтеся через підвіконня.

18. Не користуйтеся та не встановлюйте самостійно електрокип’ятильники, подовжувачі, трійники та інші електроприлади. 

За порушення правил внутрішнього розпорядку пацієнта виписують з відділення  та ставлять про це відмітку в карті стаціонарного хворого й лікарняному листку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора