A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня

Організаційна структура Лохвицької ЦРЛ

Територія Лохвицького  району складає 1,3 тис. кв. км. (152,6 тис. га), що становить 4,6 % від території області. Відстань від м. Лохвиця до м. Полтава залізницею дорівнює 183 км, шосейними дорогами 180 км.

Лохвицька центральна районна лікарня займає площу – 12,22 тис. м2,  включає в себе стаціонарну та поліклінічну служби, які обслуговують населення Лохвицького району та прилеглих районів. Населення району на 01.01.2018 року 42620чол.

В лікарні працює 64 лікаря (укомплектованість лікарями становить76,3%), 176 середнього медичного персоналу та 93 чол. молодшого медичного персоналу. Середнім та молодшим медперсоналом укомплектовано на 100%.

Потужність поліклінічного відділення 300 відвідувань у зміну.

Поліклінічна служба надає діагностичну,  лікувальну та консультативну допомогу 28 спеціалістами, які працюють в 29 кабінетах.

Стоматологічна служба включає в себе - стоматологічне відділення та  зубопротезну лабораторію (госпрозрахункову).

Параклінічні підрозділи та служби лікарні : клініко-діагностична лабораторія з бактеріологічним відділом, діагностична лабораторія вірусного гепатиту та ВІЛ/СНІД, патологоанатомічний відділ, фізіотерапевтичний кабінет, пункт переливання крові, кабінет функціональної діагностики, кабінет УЗД, кабінет ендоскопії, кабінет ЛФК, кабінет масажу, центральна стерилізаційна та автоклавна, рентгенологічні кабінети.

Стаціонарна допомога жителям району надається на 182 ліжках, забезпеченість населення стаціонарним ліжкам відповідає нормативному показнику. Цілодобова медична допомога жителям району надається в 8  відділеннях:

  • Приймальне відділення;
  • Терапевтичне відділення - 50ліжок (40 терапевтичних та 10 неврологічних ліжок);
  • Об’єднане відділення хірургічного профілю на 51 ліжко(хірургічних - 20, травматологічних - 10, урологічних - 6, гінекологічних – 15 та операційний блок);
  • Інфекційне відділення - 20 ліжок (5 дитячих ліжок та 15 для дорослих);
  • Відділення інтенсивної терапії  та анестезіології на 6 ліжок;
  • Пологове відділення на 21 ліжко(пологових - 15, патологія вагітних - 6);
  • Педіатричне відділення на 15 ліжок;
  • «Хоспісне» відділення в с.Лука на 25 ліжок;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора